Vážím si času každého, kdo si mé texty přečte a třeba se nad nimi i zamyslí. Když někoho potěší, je to paráda. A když pak občas obdržím milou reakci, proběhne mnou nepopsatelná vlna příjemna a já mám najednou pocit, že to alespoň trochu dává smysl.

Jako projev díků všem, kteří si knížku zakoupí, jsem z každé udělal jedinečný originál pomocí čísla a podpisu. Každý jsme přece jedinečný, a proto si zasloužíme jedinečné zacházení.

Zuzana 11/14:
Je mi hnusne..hledam zpusoby jak ten svuj vnitrni stav zlepsit a tak jsem utikala do knihkupectvi pro poezii..drzela jsem dlouho v ruce sbirku Vitezslava Nezvala III. vydani, krasna..vyhrano, ale pak mi ruka znenadani jen tak sklouzla do nizsiho regalu, ani nebylo videt titulni stranu,protoze byla z boku, neznam Vas, ale JednoDuse na me dychlo kouzlo, nejdriv jsem se chtela dotknout Vetrneho mlynu na obalce, vystupuje, a pritom jsem se nadsene polekala, ze papir je hladky, otevrela jsem knizku ledabyle uprostred na basni Jsi a v tu chvili putoval Nezval zpet do policky, pocka..ted ctu Vas a je mi na chvili lip..diky..mejte se krasne, piste basne..s pozdravem Zuzana PS: vytisk 568 je v dobrych rukach,a diky za podpis

Veronika 1/14:
Chtela bych se dozit dne, kdy by muj syn rekl nebo napsal “ Kus mlecne drahy na retizku, chtel bych ti z lasky dat a ruzi zabalenou ve ctyrlistku…“..napada me…at svet nikdy neprijde o basniky !!! Poslouchejte dal svuj vnitrni hlas, Vase verse potesi kazdeho, kdo se umi zastavit..citit lasku a tesit se ze ctyrlistku v trave..kdo veri na andely a vidi krasu nejen na pohled. A mozna nejen potesi..treba i pomohou..tem, kteri uz davno zapomneli a nebo se jen boji snit. Kazda stranka Vasi knizky je pro me jako balzam na dusi.

Petr 11/13:
Moc krásné, už hodně dlouho jsem nečetl poezii a příznávám ani tentokrát se mi do toho nechtělo. A najednou jsem se nějak začetl a skončil až u poslední.

Martina 11/13:
Ze srdce se ti omlouvám, že jsem ti včas nedala zpětnou vazbu, já si přečetla asi 4 básně, u každé jsem plakala a měla jsem pocit, že se mně to osobně dotýká. To, co jsem přečetla bylo nádherné a mluvilo mi to z duše, přeji Ti hodně štěstí a úspěchů na Tvojí cestě a ráda si Tvé dílo zakoupím.

Andrea 8/13:
Jsou krásné, kupodivu ty které jsou z devadesátých let mě oslovily velmi. Ale neptejte se mě proč, protože to vážně nevím. Je to o pocitech a tak to tak jen cítím. Pak také nádherné vyznání Anetě, to musí potěšit každou ženu. Samozřejmě ji neznám, ale vystihl jste to v těch slovech krásně. ;-) Určitě je ve vás velký potenciál, nepřemýšlel jste o vytvoření blogu, kam byste své básně vkládal? Určitě by to bylo zajímavé.

Pavla 3/13:
netroufám si posuzovat, hodnotit, no snad to ani po mně nechcete, tiše doufám….napíšu Vám jen, co cítím, co jsem cítila, krásné a věčné téma, láska – neláska a k tomu mluvíte s anděly, v tomhle pološíleném světě je to často jediný ostrůvek, záchytný bod, který máme a někdy zapomínáme….. při čtení se mi otvírala pomalu ta vrátka, co jsem si potichu zavřela ve svém srdci. aby tam nikdo moc nevstoupil, u mně jste zrovna brnknul na velmi citlivou strunu, otevřelo se hodně…i vzpomínky, pocity, no o tom to básničkování také je…… tak děkuju……